Každý rok pred začatím letných prázdnin býva v našom cirkevnom zbore zvykom, že sa všetci členovia spevokolu stretnú pri spoločnom rozlúčkovom posedení, ktoré je spojené s vynikajúcimi dobrotami a skvelým prípitkom.

        Tentokrát sme sa stretli 2. júla 2013 a hlavnými hostiteľmi boli naši drahí Andrej a Danielka Verčimákovci. Priniesli pre všetkých nás vynikajúce prekvapenie – pečené prasiatko.
Chceme srdečne pozvať všetkých budúcich členov spevokolu, aby sa medzi nás zapojili a budúci rok si s nami pochutnali na nových piesňach a ďalších dobrotách. Pre tých, ktorí si myslia, že ide len o fámu, nech si pozrú fotogalériu nášho webu v sekcii „galéria“.

       Rozlúčkové posedenie otvoril domáci brat farár Ján Hroboň, kde poukázal na to, že je veľmi dobré, keď sa ako spevokol schádzame na spoločných nácvikoch, pretože máme možnosť rozvíjať vzájomne vzťahy a pomáhať si tými darmi, ktorými nás Pán Boh obdaril.

          Celé posedenie sa nieslo v duchu 96. žalmu: „Spievajte Hospodinovi novú pieseň! Spievajte Hospodinovi, celá zem!“ a bratsko–sesterskej lásky, vzájomného porozumenia, pokoja, kde sme okrem iného nášmu Pánu Bohu zaspievali aj piesne z evanjelického spevníka na Jeho česť a slávu.

Úprimne sa tešíme na ďalšie spoločné posedenie nielen pri telesnom ale i duchovnom pokrme.


Ivan Lukáč

člen spevokolu v CZ Bratislava – Dúbravka

 Zanechať komentár

Môžete používať tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinné)

(povinné)

Blue Captcha Image
Refresh

*

   
© 2012 ECAV Dúbravka © Ifko Kovacka