Dňa 15.11.2013 sme sa opäť v rámci dorastu stretli v priestore Evanjelického a. v. zborového domu, kde nás čakal pestrý program spojený s hudbou, slovom Božím a občerstvením. Téma, ktorou sme sa zaoberali niesla názov: “Muž – žena”. Sme vďační Pánu Bohu, že medzi nás chodievajú noví konfirmandi, ale aj tí, ktorí konfirmáciu už mali. Veríme, že aj tieto stretávania podnietia týchto našich mladých členov zboru, aby aktívne rozvíjali svoj vzťah so živým a mocným Pánom Bohom.

Dnes medzi nás zavítali hostia Dávid a Kajka Spodniakovci, ktorí sa s nami podelili o svedectvo, ako osobne spoznali Pána Ježiša Krista. Manželia Spodniakovci nám priblížili, čo znamená žiť s Bohom a bez Neho a aký to má dopad do spoločného partnerského a manželského života. Dorastencom bol ponúknutý priestor na otázky, na ktoré im s radosťou odpovedali naši hostia.

Tešíme sa na ďalšie stretnutie a radi privítame nových mladých kamarátov.

Ivan Lukáč

 

 Zanechať komentár

Môžete používať tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinné)

(povinné)

Blue Captcha Image
Refresh

*

   
© 2012 ECAV Dúbravka © Ifko Kovacka